Wilp- Op 2e Pinksterdag, maandag 25 mei, opent boerderij De Elshof in Wilp haar deuren voor jong en oud tijdens de Campina Open Boerderijdagen. Bezoekers kunnen van alles ontdekken over het dagelijkse leven op de boerderij.
Johan en Christel van de Kamp van Melktap Wilp kijken ernaar uit om hun passie te delen en de verbinding tussen boer en burger te versterken. “We laten graag zien hoe we dagelijks zorgen voor onze melkkoeien, de pinken en kalfjes en het land,” laat de familie enthousiast weten.
Leerzaam gezinsuitje
Er zijn verschillende activiteiten te beleven. Zo kunnen bezoekers Campina zuivel proeven, koe melken, een RMO-vrachtwagen van dichtbij bekijken, een skelterbaan, hamburgers en schepijs eten en er is een groot springkussen. Maar bovenal is er gelegenheid om de dieren van dichtbij te bekijken en in gesprek te gaan met de familie over het boerenleven. Ook kan je natuurlijk zelf rauwe melk tappen of kaas kopen van de eigen koeien bij de Melktap. De open dag is gratis te bezoeken van 10:00 tot 16:00 en biedt een leuk en leerzaam gezinsuitje.
Boerderij de Elshof/Melktap Wilp is te vinden aan de Zwarte Kolkstraat 22 in Wilp.
woensdag 13 mei 2026
